KONST / Litografier / Serigrafi 13474064
nr 1347 4064
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Serigrafi, "Brevet". Abstrakt komposition. Signerad, numrerad 105/190. Motivet: ca 56,5x42 cm
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 september 2020
kl 20:43:54
14/9 19:08:46
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy